E28 kliirens

Kõik tehnilised küsimused.
Vasta
Heldur92
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Juun 2010 17:51

E28 kliirens

Postitus Postitas Heldur92 »

Ütlen kohe ette ära, et tehnikast ei jaga ma midagi, nii et ärge kurjustage mu lolli küsimuse peale. Teatavasti on E28 üks üpris madal masin ning kuna kavatsen endale soetada seda autot millalgi (elan maal) siis tekkis küsimus, et kuidas saab kõige lihtsamini auto kliirensit suurendada (v.a auto enda kõrgemaks tõstmine). Kui õigesti mäletan, siis oli vist karter tal kõige rohkem maadligi olev osa, et kuidas seda saaks nö vähem maadligi ümber teha?
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1657
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

e28 ei ole eriti madal auto, aga mingi maastur ta kah ei ole.
Üldiselt on madalad väsinud vedrude pärast, kõigepealt oleks vaja uusi vedrusid ja amorte ja kui kardad karteri pärast, siis sellele kaitset ja ongi kogu lugu.
e28
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Kui tõesti kardad madalalt karteri ära sõita.. siis vedrud ja amordid.. nagu cardo mainis eespool.

Karteri kaitse ka.

Kõrgemaks saad ka rehvide näol, aga nii see on et esiosa on tal suhteliselt madal:)
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Heldur92
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Juun 2010 17:51

Postitus Postitas Heldur92 »

Kuskil ma nagu kunagi jälgisin mingit teemat (ei tea, kas siin foorumis või mujal), kus tehti e28 ringraja masinaks. Ja siis sel omanikul oli ka probleem, et oli vaja ringraja jaoks autot madalamaks lasta, kuid siis tekkis see probleem, et eest jäi põhi liiga vastu maad. Kui õigesti mäletan, siis ta lasi midagi ümber ehitada selle tarvis. On see kuidagi võimalik? :D Nt kas või mingi mootoripatjade tõstmisega vms?! Sorry olen loll tehnika alal. :D
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Mootoripatjade näol ei teagi kas on võimalik mootorit kõrgemalt tõsta selle näol, aga vast mingite lisakinnitustega saaks veel.

ette pane jäigemad vedrud, ja kõrgema profiiliga rehvid
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Vasta